Co robić w Chorwacji?  

Wakacje zbliżają się zaskakująco szybko. Dopiero narzekaliśmy na zimę, a ona powoli odchodzi w zapomnienie i myślami jesteśmy już na urlopie.

Warto zaplanować sobie już teraz kierunek podróży, aby móc dokładnie wszystko zaplanować. Zastanów się najpierw, czy wolisz zwiedzać, czy wylegiwać się na plaży i zażywać kąpieli morskich i słonecznych! Jeśli to drugie, koniecznie wybierz ciepłe kraje! Na przykład Chorwację! Kraj ten  oferuje stałą pogodę, wieczne słońce,  kilometry piaszczystych plaż, lazurowe wody z ciepłą wodą, a do tego wszystkiego niesamowite, egzotyczne widoki! Każda plaża jest inna i każda Cię zachwyci!

Co  można robić w Chorwacji?

wyprawa jachtem (sxc.hu)
wyprawa jachtem (sxc.hu)

Chorwacja, to raj dla miłośników leniuchowania na plaży, ale także dla tych, którzy stawiają na aktywny wypoczynek. Ci pierwsi mogą całe dnie wylegiwać się na słońcu, bo pogoda zawsze dopisuje. Kąpiele w morskiej wodzie o zachwycającej lazurowej barwie, to przyjemność dla wszystkich miłośników takich klimatów. Jeśli jesteśmy na wakacjach z  grupą, to siatkówka plażowa będzie idealnym pomysłem na spędzenie popołudnia. Wieczorem na plażach odbywa się mnóstwo imprez pod gołym niebem. Natomiast miłośnicy sportów wodnych mogą korzystać do woli z dobrodziejstwa Adriatyku. Żaglowki i jachty, to stały widok na wodach chorwackich. Świetnym pomysłem jest czarter jachtu chorwacja! Możecie spędzić cały dzień na morzu razem z ekipą przyjaciół lub z rodziną. Gwarantujemy, że tej przygody nie zapomnicie! Innym szalonym pomysłem będzie nurkowanie z instruktorem! Fauna i flora morska i nieskazitelnie czysta woda  Cię zachwycą!

Post Author: Piotrek Nowak

Jedna myśl o “Co robić w Chorwacji?  

  • Pedros

    (7 lipca 2016 - 11:46)

    Chorwacja to przepiękny kraj! Możliwości są nieograniczone 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *