Co wybierasz: mieszkanie nowe luksusowe czy stare piękne?

funky-house-1223259
Nowoczesny domek (sxc.hu)

Decydując się na kupno mieszkania, bierzemy pod uwagę wiele aspektów. Wiedząc jaką sumę możemy mniej więcej przeznaczyć na nieruchomość, zaczynamy zastanawiać się nad wielkością i lokalizacją.

W dużym mieście jak wiadomo, dobra lokalizacja wiążę się z wysoką ceną, a później z kosztownym czynszem. Najdrożej będzie na nowych osiedlach Warszawy. Jednak jeśli chcielibyśmy zamieszkać w luksusowej lokalizacji powinniśmy kierować się na osiedle apartamentowców na Powiślu, Mokotowską 40, ulicę Piękną przy Parku Ujazdowskim na górnym Mokotowie lub nowe miasteczko Wilanów.

Preferując starsze budownictwo lub tańszą lokalizację najlepiej szukać w okolicach Ursynowa, dolnego Mokotowa, Woli czy Ochoty. Jeżeli chcemy mieszkać pięknie nie mając milionów na koncie. Możemy wziąć kredyt (czym kredy mniejszy tym lepiej dla Ciebie). Zdecydujmy się na tańsze gniazdko. Zawsze możemy sami dodać mu nieco luksusu – eleganckim wystrojem. Na pewno warto wymienić okna i drzwi, zerwać wykładziny i odświeżyć ściany. Nowe okna ?ubierz? w rolety rzymskie Warszawa – to doda świeżości całemu mieszkaniu. Ważnym elementem jest minimalizm w doborze mebli ? idąc nowoczesnym nurtem warto kierować się zasadą ?czym mniej, tym lepiej?. W klasycznej przestrzeni ładnie prezentują się proste, lakierowane meble. Do tego gustowne, bardziej zdobione dodatki i mamy prawie gotowy własny apartament.

Post Author: Piotrek Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *