Idealny prezent dla ogrodnika

Twój znajomy kocha przyrodę? Wybierasz się na działkową parapetówkę? Chciałbyś kupić komuś ogrodniczy prezent, ale nie masz pomysłu? Nie martw się, każdy problem rozpościera przed Tobą szereg rozwiązań!

Rośliny

Pierwszą i najpiękniejszą opcją prezentową jest zakupienie rośliny. Może to być hortensja o niespotykanym kolorze, piękne krzewy o oryginalnych kwiatach: rododendrony lub magnolie, albo większe drzewo, które przypieczętuje Waszą więź.Pamiętaj, że nie musi to być kwiat do ziemi. Może to być kompozycja w doniczce!

Drobny sprzęt ogrodniczy

Doskonałym pomysłem jest kupienie drobnego sprzętu ogrodniczego. Mogą to być grabie, łopata, konewka, rękawice ogrodowe. Można również zakupić końcówkę do węża ogrodowego lub sekator. Inna propozycją jest prowadnica do piły stihl, która na pewno się przyda do pielęgnacji krzewów i drzew.

Architektura ogrodowa

garden-grass-meadow-green
garden-grass-meadow-green1212

Ostatnia propozycją jest wzbogacenie architektury ogrodowej. Możesz kupić komuś ciekawe wiklinowe ozdoby, mały drewniany młyn, dużą ozdobną donicę, która będzie zwracała uwagę każdego gościa i przechodnia. Można również dać na prezent sztuczne zwierzęta ? żabki, kotki, ślimaki, żółwie i pieski. zdarza się też, że na prezent kupuje się olbrzymiego bociana lub dinozaura. Jednak nie każdy potrafi docenić taki rodzaj humoru.

Książka

Ostatecznie możecie zdecydować się na książkę dotyczącą ogrodnictwa lub album ukazujący najpiękniejsze na świecie ogrody. Jest to najbezpieczniejszy prezent, który spodoba się każdemu miłośnikowi natury, architektury ogrodów oraz fotografii.

Post Author: Piotrek Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *