Internet czyli pan dobra rada

W codziennym pędzie i braku czasu każdy szuka udogodnień, które pozwolą nam robić kilka rzeczy naraz czy oszczędzić choć kilka minut. Z pomocą przychodzi nam oczywiście internet, który uchodzi za wybawienie ludzkości na każdej płaszczyźnie życia.

Ogromną popularnością cieszy się bankowość internetowa czy zakupy w sklepach online. Pozwalają nam bez wychodzenia z domu zrobić rzeczy, które niegdyś zajmowały dużo czasu. Niestety w przypadku zakupów minus stanowi brak możliwości dotknięcia i dokładnego obejrzenia produktu.

klawiatura(sxc.hu)
klawiatura(sxc.hu)

Co ciekawe szybki rozwój internetu jako płaszczyzny usługowej sprawił, że coraz więcej specjalistów oferuje swoje usługi online. Już teraz możemy porozmawiać na czacie z lekarzem i skonsultować z nim swoje objawy, wątpliwości etc. To samo tyczy się ogrodników, architektów czy prawników. Porady prawne online to obecnie żadna nowość.

Pomimo istnienia specjalistycznych poradni internetowych z każdej dziedziny usługowej, w dalszym ciągu dużą popularnością cieszą się fora, na których można poradzić się, wyżalić czy po prostu pogadać między sobą czyli zwykłymi użytkownikami sieci. Tego typu komunikacja wydaje nam się rzetelniejsza oraz bardziej życiowa, bo w końcu ?jak ciocia Hani88 miała taką sytuację jak ja, to wiem co zrobić na jej przykładzie?.

Post Author: Piotrek Nowak

Jedna myśl o “Internet czyli pan dobra rada

  • Saren

    (19 maja 2016 - 14:27)

    Nie wiem jak można było kiedyś żyć bez internetu. Dla mnie to nie do pomyślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *