Jaki zespół wybrać na firmowy event

Zaplanowanie firmowego eventu to trudne zadanie. Warto zająć się tym jak najwcześniej by przygotować najlepsze rozwiązania i zaprosić gości. Nieco inaczej wygląda to przy organizowaniu zamkniętej imprezy dla pracowników firmy. W obu przypadkach należy zadbać  o odpowiednia muzykę.

Wybierz najlepszych muzyków
W zależności od budżetu możemy zdecydować się na DJ?a lub zespół muzyczny. Wybór jest bardzo duży. Jeśli zależy nam na efektownym występie i profesjonalnym wykonaniu zdecydujmy się na dobry zespół. Oczywiście gdy wpiszemy w wyszukiwarce: zespół na event Warszawa znajdziemy mnóstwo różnych propozycji. Nie spieszmy się z decyzją, najlepiej poświęćmy kilka dni na porównanie ofert, warto poprosić o przesłanie portfolio, by w miarę dokładnie ocenić umiejętności zespołu. Na spokojnych eventach najlepiej sprawdzają się zespoły jazzowe i muzyka klasyczna, która pełni świetne tło dla wydarzenia. Jednak jeśli organizujemy imprezę promującą, której celem jest uzyskanie rozgłosu lub po prostu dobra zabawa pracowników, możemy zdecydować się na mocniejsze brzmienia lub zespół wykonujący najpopularniejsze utwory.

muzyka(sxc.hu)
muzyka(sxc.hu)

Dopełnij wszystkich formalności
Kiedy już wybierzemy odpowiedni zespół ustalmy dokładnie repertuar i czas wykonywania otwór oraz pory przerw. Pamiętajmy, że gatunek muzyki musi pasować do specyfiki firmy, charakteru i miejsca wydarzenia. Zadbajmy też o dopracowanie szczegółów technicznych, takich jak odpowiednie  nagłośnienie, scena czy stroje muzyków. Po ustaleniu wszystkich szczegółów podpiszmy stosowną umowę.

Post Author: Piotrek Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *