najlepszy hotel dla turystów.

Od kilku lat coraz częściej decydujemy się podróżować. Nasze wyjazdy nie są już jak kiedyś, tradycyjnie ? z biura podróży. Coraz częściej jeździmy na własną rękę. Sami organizujemy sobie dojazd do miejsca docelowego oraz podróż. Sami tez ustalamy trasę zwiedzania oraz czas wolny. Jest to niezwykle wygodnie, gdy sami możemy decydować kiedy odpoczywamy, kiedy mamy porę obiadową i to, co znajdzie się w menu naszego obiadu.

Jeśli postanowiliśmy po raz pierwszy wybrać się w podróż na własną rękę np. z grupą przyjaciół i kompletnie nie mamy pojęcia za co się zabrać organizując taki wyjazd poniżej przedstawiamy kilka kroków do zorganizowania własnej wycieczki początkującym turysta.

 1. Oczywiście punktem pierwszym jest to, żeby była ta grupa przyjaciół. Na sam początek nie dobrze samemu wyjeżdżać. Nie jesteśmy jeszcze obyci w podróżach, dlatego warto mieć kogoś przy sobie.

  sxc.hu
  sxc.hu
 2. Kolejnym krokiem jest miejsce do którego chcemy się udać. Jeśli nie jesteśmy skonkretyzowani. Wybierzmy chociaż pogodę jaką chcemy zastać. Czy ma być raczej zimny czy ciepło.
 3. Jeśli wybraliśmy już mniej więcej kierunek naszej wycieczki, teraz jest pora na znalezienie najbardziej dogodnego terminu dla wszystkich oraz zakup biletów lotniczych lub innych, dzięki którym będziemy mogli trafić do miejsca docelowego.
 4. Bilety są już kupione. To wspaniale, ponieważ teraz nastał czasy by zarezerwować hotel. Jeśli nie mamy pomysłu, który hotel będzie dla nas najtańszy najlepiej wpiszmy w Internet noclegi Czarna Góra lub inne miasto do którego jedziemy. Dzięki temu powinniśmy znaleźć tani hotel lub ośrodek dla turystów.
 5. Kolejnym i chyba już ostatnim etapem jest ustalenie trasy zwiedzania. Najlepiej żeby wszyscy się spotkali i wypisali co konkretnego chcą zobaczyć. Wtedy układamy trasę naszego zwiedzania. Pamiętajmy również, że jeśli wyjeżdżamy to warto jest spróbować kuchni tubylców.

Post Author: Piotrek Nowak

Jedna myśl o “najlepszy hotel dla turystów.

 • Szabel

  (4 lutego 2016 - 10:14)

  Szkoda tylko, że hotele są tak kosztowne. Niby wiem, że za wygodę się płaci, ale…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *